Premijerka Ana Brnabić prokomentarisala je ime koalicije „Ujedinjena Srbija“ koja izlazi na predstojeće izbore.

– Da li je moguće da ste ljudima ukrali ime organizacije? Udruženje „Ujedinjena Srbija“ najoštrije osuđuje brutalnu, bezobzirnu krađu intelektualnih prava…“ Vuku ukrali Ponoša, Dobrici Bakića, a sada celo udruženje! Sve u skladu sa vašim vrednostima – objavila je premijerka na Tviteru.

Tagovi