Predsjednik Skupštine Aleksa Bečić je negativan na korona virus, i više nije u samoizolaciji, saopštio je na Twitter-u.

Nakon petnaestodnevne borbe sa COVID19, obostrane upale pluća i drugih procesa, došlo vrijeme za negativan test i izlazak iz izlolacije. Naravno, slijedi postepen povratak redovnim aktivnostima.

Bečić navodi i da mu je vakcina pomogla da lakše podnese bolest.

Vakcina je definitivno mnogo pomogla, jer u poređenju sa nekim nevakcinisanim prijateljima i poznanicima koji su prošli pravu golgotu, moja borba je i pored upale pluća bila neuporedivo lakša. Naravno na vama je izbor, ali moja preporuka vam je da se obavezno vakcinišete.

Tagovi