Poslanik Pokreta za promjene (PZP) Nikola Bajčetić rekao je za Dan da je vrlo važno da svi predstavnici parlamentarne većine sjednu za sto i dogovore se o budućim koracima.
“Alternativni mandatar je jedno od rješenja ako i dalje postoji 41 poslanik parlamentarne većine. Druga varijanta je da premijer ponudi rekonstrukciju, ali mislim da je to manje vjerovatno, jer je on to više puta odbio. Takođe, mogući su i izbori, ali mislim da ćemo uspjeti da pronađemo neki dogovor u okviru parlamentarne većine. Onaj ko nastavi da podržava ovakvu vladu snosiće ozbiljne posledice, jer imamo pad ekonomije, uvoza i porast sivog tržišta”, istakao je Bajčetić.
On je kazao da ni u PzP-u još nijesu pričali o podjeli mjesta unutar rekonstruisane Vlade.
