U sinoćnjem gostovanju u emisiji „Ćirilica“ lider Nove srpske demokratije Andrija Mandić najavio kandidaturu Milana Kneževića za nosioca liste velike koalicije na izborima u Podgorici na proljeće sledeće godine.
„Ja sam iz porodice koja je ravnogorska, monarhistička i kada pogledam mnoge potomke onih koji su ostali na Zidanom mostu, danas se oni stide tih svojih predaka, ali mnogi naravno i čuvaju uspomenu i njeguju uspomenu na njih. Kao što ima onih, poput našeg Milana Kneževića, za kojeg ozbiljno razmišljamo na ovim važnim izborima u Podgorici i želimo da nosi našu izbornu listu, da više ne ulazimo u priču o nestranačkim kandidatima, o nekima koje nam neko preporučuje da će biti dobri. Nego da imamo provjerenog čovjeka da nam nosi izbornu listu. On je iz porodice gdje su dva njegova strica poginula u partizanima a on je jedan utemeljeni Srbin“, kazao je Mandić.
