Vlasnik kompanije Eagle Hills Mohamed Alabar ponovo dolazi u Ulcinj početkom decembra, piše Pobjeda. Njegov povratak izazvao je veliku pažnju mještana, posebno vlasnika zemljišta na području Velike plaže, koji žele da se sastanu sa njim da bi investirali zemlju u zajednički megaprojekat.
Oni su uvjereni, navodi Pobjeda, da bi upravo Alabar mogao da vrati izgubljeni sjaj Ulcinja i privuče turiste visoke platežne moći.

Među onima koji žele da razgovaraju s poznatim investitorom je i ekskluzivni punomoćnik vlasnika jednog od najvećih privatnih imanja u zoni Zoganji – atraktivnoj lokaciji nadomak Velike plaže. Riječ je o parceli od 100.000 kvadratnih metara u jednom komadu. Vlasnika te parcele zastupa Dragan Pavličić, dugogodišnji predstavnik renomiranih američkih kompanija koje su poslovale u Crnoj Gori.

To je zemlja za svjetsku investiciju – mir, svježa voda, mogućnost dovođenja morske vode, idealna klima.

Ponuda

Pavličić za Pobjedu otkriva da ovaj lokalitet, udaljen svega pet kilometara od mora i kilometar od granice nekadašnje Solane, ima sve preduslove za razvoj elitnog turizma.

“Radi se o jedinstvenom komadu zemlje – 100.000 kvadrata u jednom komadu, s jednim vlasnikom. Na toj lokaciji postoji svježa voda na 70 metara dubine, a postoji i mogućnost dovođenja morske vode do bazena. U prirodnom ambijentu, pod stablima, zamišljamo kompleks s morskom vodom i kompletnom infrastrukturom visoke kategorije”, kaže Pavličić.

(Adria)

Tagovi