Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović čestitao je Borisu Raoniću na izboru za generalnog direktora Radio-televizije Crne Gore.
-Bastilja je pala! Čestitam Borisu Raoniću izbor za generalnog direktora RTCG! Znam da neće biti lako, ali novi menadžment i svi činioci društva moraju učiniti sve da više nemamo najgori javni servis u regionu. Podrška nezavisnim, depolitizovanim i profesionalnim medijima- objavio je Abazović na Tviteru.
Raonić je dobio sedam glasova, Nikola Marković jedan, a jedan listić je bio nevažeći, odnosno prazan.
