Prema riječima Aleksandra Šćekića, između bračnog para Jovanović došlo je jutros do svađe iz banalnog razloga.
– Rasprava je bila oko toga da li da grašak bude s mesom ili bez mesa. Svađu između njih dvoje čule su komšije koje su pozvale Jeleninu majku, a ona policiju. Sada su oboje u policiji i daće izjave, ali tuče nije bilo – kazao je Šćekič.
Advokat Šćekić je rekao da su Čedomiru Jovanoviću urađeni i testovi na alkohol i drogu i da je na oba negativan.
Takođe je dodao da nije bilo nikakvog nasilja u porodici i da je Čedu najvjerovatnije prijavila tašta.
Podsjetimo, policiji je danas oko 10.30 sati prijavljeno nasilje u porodici u Novom Beogradu, a prema prvim informacijama, potukli su se lider LDP-a Čedomir Jovanović i njegova supruga Jelena.
(Novosti online)

Nisu dodali FIDELINKINIH proizvoda ciji su vlasnici.BORBO i vi se gori od njih.Sve vise slicite KURIRU i INFORMERU.
Narkomanska posla
Dvoje narkomana su predmet pažnje?
To policija treba da išamara i zabrani izlazak u grad 30 dana,i uzme telefone.Govnarija narkomanska