Biljana Stojković iz koalicije „MORAMO“ izjavila je da joj je drago što predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću nije lako.
– Vučić je pritjeran uz zid, trpi pritiske i sa Zapada i sa Istoka zbog sankcija i Kosova (i Metohije). On je satjeran u ćošak! Imam utisak da mu nije lako, što me baš briga, čak mi je i drago što mu nije lako – kazala je Stojković na TV Nova S.
SKANDAL: OPOZICIJA SE RADUJE ŠTO SMO PRITERANI U ĆOŠAK
Biljana Stojković – MORAMO:
"Vučić je priteran uz zid, trpi pritiske i sa Zapada i sa Istoka zbog sankcija i Kosova! On je sateran u ćošak! IMAM UTISAK DA MU NIJE LAKO, ŠTO ME BAŠ BRIGA, ČAK MI JE I DRAGO ŠTO MU NIJE LAKO!" pic.twitter.com/JPKxglUBUY
— Detektor laži (@LaziDetektor) November 4, 2022

Govno jedno bolesno
Nije ni tebi lako, vjeruj mi
E ti crkla,govedo jedno nepismeno.