Britanac je imao prilike da na kratko oproba novi automobil tokom filmskog dana.

Sedmostruki šampion svijeta vozio je novi W14 na stazi u Silverstonu, gdje je za potrebe filmskog dana timu bilo dozvoljeno da odradi 100km. Ipak, vremenski uslovi nisu ih poslužili ali su uspjeli da sa gumama za kišu izvezu zacrtanu kilometražu.

“Siguran sam, ipak, da će se posle prvih dana vožnje moje tijelo navići na sve sile i nadam se da će ove godine bolid biti brži.” rekao je Luis Hamilton za RaceFans.net odmah posle izlaska iz bolida. “Da, ipak, jednim okom smo nadgledali stvari, ali sa druge pokušavao sam da uživam u ovom momentu sa ovom grupom ljudi.”

 

 

(pole position)

Tagovi