Obaveza rukometašica Budućnosti  je da revanš protiv Ferencvaroša odigraju najbolje što mogu, kazala je trener Bojana Popović.

Budućnost i mađarski FTC odigraće u subotu u 16 sati u Erdu revanš utakmicu osmine finala EHF Lige šampiona.

Mađarski predstavnik prvi duel u dvorani „Morača“ dobio je 28:24.

Popović je kazala da njene izabranice u revanšu moraju pružiti maksimum i da nakon meča u Mađarskoj namaju za čim da žale.

„Rezultat nije povoljan nakon prvih 60 minuta dvomeča, a uz to nas očekuje gostovanje u Erdu, u dvorani koja će bioti ispunjena do posljednjeg mjesta. Naša obaveza je da odigramo najbolje što možemo, jer u Podgorici nijesmo bile na potrebnom nivou i mogle smo ozbiljnije da im zaprijetimo“, rekla je Popović.

Tagovi