Milan Ostojić Sandokan (51) upucan je sinoć oko 23 sata ispred tržnog centra u Šapcu.
Kako je Informer.rs pisao, on je prevezen na Vojnomedicinsku akademiju (VMA).
Pacijent je u hirurški urgentni prijem Zdravstvenog centra Šabac dovezen ličnim prevozom i primljen je u svjesnom stanju i sa teškim tjelesnim povredama. Nakon inicijalnog zbrinjavanja, zbog težine povreda, uz ljekarsku pratnju transportovan je sanitetom u Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu – saopšteno je iz Zdravstvenog centra Šabac za Informer.
Kako se saznaje, Milan Ostojić Sandokan je zadobio povrede leđa i karlične regije.
Ostojić je navodno nakon svađe ispred jednog ugostiteljskog objekta upucan sa više hitaca i prebačen ličnim vozilom u bolnicu.
Podsjetimo, Ostojić je bio vođa takozvane šabačke grupe koja je 2010. godine optužena za teška krivična djela na teritoriji Srbije. Članovi grupe bili su optuženi za čak pet ubistava i trgovinu drogom.
Ostojić je osuđen na 20 godina zatvora za podstrekavanje na ubistvo Siniše Kromeka, dok je oslobođen optužbi za zločinačko udruživanje i trgovinu drogom. Apelacioni sud mu je 2015. godine prepolovio kaznu na 10 godina. Iz zatvora je izašao 2018. godine.
(Informer)

Zadnjih godina je glavni covjek.AV u Sapcu, i organizator batinasa. Inace je jedan od Ćacija koji oce da uce, i cesto je gledan sa ekipom u pionirski park..