Milan Knežević, predsjednik DNP-a, prisustvovao je danas vježbi Vojske Srbije na Pasuljanskim livadama.

„Danas sam imao čast da prisustvujem vojnoj vježbi na Pasuljanskim livadama, i još jednom se uvjerim da je Vojska Srbije najjača na Balkanu. Znam da mnogima smeta ova istina, a ona nikad nije bila ubojitija i preciznija kao danas za Vidovdan kad se sve vidi“, napisao je Knežević na mreži X, pa dodao:

„Vjerujem da će brzo doći vrijeme i da se crnogorski vojnici pridruže svojoj braći na nekoj od sljedećih vojnih vježbi. Bili smo zajedno u svim ratovima, možemo valjda biti i na vježbama. Crna Gora i Srbija to je jedna familija“, poručio je lider DNP-a.

Tagovi