Večeras je u emisiji na televiziji Vijesti došlo do navodnog razgovora sa bjeguncem Milošem Medenicom.
„Da stavimo tačku na ovu temu“, kazao je navodni Medenica.
Novinar je pozvao da se skloni kapuljača.
Navodni Medenica je to uradio.
„Pozdravljam sve u studiju, pogotovo Komnenića, da ne smaramo više crnogorsku javnost“, kazao je on.
On je nakon što je razbarušio kosu, prekinuo video snimak.

Evo, pa ludi i ćoravi i glupi vidi da je ovo Miloš Medenica. Ne može AI da ovako uživo reaguje a lijepo se čuje Kolašinski naglasak i valjda pametnjakovići shvatate da AI ne može u sekundu da uradi šta mu se kaže.
E moj Komnenicu . Pažljivo sam te posmatrao. Gostima svaka čast. Svaki je govorio iz svog ugla, to je dozvoljeno. A ti pristrasno, neprofesionalno. Gori si od svakog početnika. Ponovo gledaj emisiju i donesi sud o sebi. Podrška Šaranovicu i Šaranovicu. Oni su jedine svijetle i neukaljene osobe u CG (mislim na osobe koje imaju visoke funkcije)
Zašto ga krivis dokazao je da Saranovic i Scepanovic lazu.
Namješteno sve. Destabilizacija Vlade se sprovodi. Jeftina seljačka propaganda.
I napokon zvanicno…demokrate vise ne postoje. Da sam na mjesto dps-a glasao bih svaku vladu u kojoj su ovi idioti. Cak ni dps sam sebe ne bi stitio kao sto to rade demokrate. Pohapsili boraniju koju je milo pustio niz vodu a elitavdps-a netaknuta. Niko vise ne pominje gvozdenovica, ivanovica, milicu i sve ostale koji su bili krem. Medenica uhapsena toboze osudjena ali bezbrizno skija u Kolasinu. Strasno.
Navodno?E jadnih dupeuvlakaca bez mozga.A sfa mijenja to?Kriminal je problem a ovi ce svi da idu pa sta?
Karma.
Javlja se iz Botuna.
Demokrate dno dna
Komnenic pokusava da pomogne bivsem rezimu da se vrati na vlast…ljudskovina mu je kao i Zexu…na najnizem nivou.Jos mi nije odgovorio CIJI JE DJED 20.JANUARA 1942 NA SV JOVANA NAREDIO STRIJELJANJE CASNOG SVESTENIKA JARAMAZA NA POCEKOVICIMA..granica blizu Bilece
Važno je da ste vi nadjačali zetske domaćine, lako je za kriminalce. Bravo, junačine!
Izgleda da se jos nadaju da ce se dps vratiti ,pa se svi pomagaci angazovali…Ovu blecinu neko smatra za novinara …? Pa on samo sije mrznju i siri propagandu za racun kriminalno-udbaskih struktura i sluzbi sto ih je dio u Spuzu ,neki u bjekstvu ,a neki po zastitom tuzilackih i pravosudnih organa …Da nijesu oni ovakvi ne bi on ovo radio…To trba da je jasno svakome…