Gimnazija „Slobodan Škerović“ u Podgorici evakuisana je jutros zbog dojave o bombi, nezvanično je rečeno portalu Adria iz policije.
Podsjećamo, ranije danas evakuisane su i dvije škole u Nikšiću, a policija je utvrdila da su dojave o bombama bile lažne.

Dojave o bombama u nikšićkim školama bile lažne, učenici se vraćaju na nastavu

“Dobro jutro, bednici jedni, naši operativni timovi sinoć su u vašim tiranijskim ustanovama postavili više visokoeksplozivnih naprava koje čekaju vaš dolazak i dolazak dece. Obaveštavamo vas o ovome i toplo preporučujemo da preuzmete nešto povodom toga, osim ako ne želite krvoproliće nevine dece.

Ovo se odnosi na sve srednje škole u centralnoj regiji Crne Gore.

S verom u Boga“, poruka je koja je stigla školama, a koju je objavio portal RTNK.

(Adria)

Tagovi