Nakon profašističkog istupa režimskog profesora na Javnom servisu, juče se nastavilo sa isto takvom reakcijom na Zabjelu, saopštio je potpredsjednik DPS-a i poslanik Jevto Eraković, komentarišući prekid projekcije filma “Roda” u Podgorici.
“Zbog ćutanja tužilaštva i policije na “sladištenje” spomenika fašističkog koljača i mnogih drugih primjera, ništa drugo se nije moglo ni očekivat”, poručio je Eraković na društvenoj mreži Iks.
Poručio je da očuvanje građanske Crne Gore mora biti tačka oko koje će se saglasiti sve napredne snage u državi.
“Ovom zlu se mora stati na kraj”, zaključio je Eraković.

Ada vi ste stihove fašističkog koljača ugradili u državnu himnu.
Srami se dr. tvoje diplome, tvoj DPS je najviše Crnogorsko zlo,štitili se ubice i koljače
Jevto, tebi je odlično, poklopi se i uživaj. Nikada ti bolje nije bilo. Sa tvojim istupima štetite DPSu.
Zamisli kad komunjara nekog nazove fasistom. To je isto kao da mu je rekao dje si bratski.
Pa cio svijet je izjednacio fasizam i komunizam. To moramo i mi ratifikovati u Skupstini, jer tako pokazujemo Evropi da smo dio nje. Da smo raskrstili sa boljsevizmom.
Zatim moramo osuditi komunisticke zlocince i njihove zlocine. Napraviti Muzej komunistickog terora. Za genocid zvanicno proglasiti Zidani most. Izvrsiti reviziju istorije pozivajuci se na najveci dokaz, Martovski sporazum
Њемачки националсоцијализам и комунизам су из једне жидо-масонско-ватиканске- илум-свјетлосне велике ложе запада.
Италијанско-Шпански фашизам и Јапански милитаризам су сатанино сјеме западног Вавилона.
Будућност су планирали са много људске крви, уништење човечанства до „златне милијарде“
Само ће Бог Господ спасити своје.
ИС ХС ПОБЕДА
ДАН ЈЕ БЛИЗУ ДО ПРАВЕДНОГ СУДА
КАД ЋЕ НЕСТАТ’ ЛАЖИ И ЗАБЛУДА.
ЧУЈЕТЕ ЛИ ШТО ВАМ ТВОРАЦ ВЕЛИ
ДОК НИЈЕСТЕ ПО СВЕ ИЗЛУЂЕЛИ.
ПОМРАЧЕЊЕ, ЗЕМЉОТРЕС, ВРИЈЕМЕ,
ЖИВОТ СВАКОМ ПРТИ СВОЈЕ БРЕМЕ.
МРЖЊА ЗЛОЧИН ЛУПЕЖСТВО И ЛАЖИ,
СВАКИ ВРАГ ВАМ ОД БОГА ЈЕ ДРАЖИ.
НЕ ВЈЕРНИЦИ НАЈВЕЋИ
ЗЛОЧИНЦИ.
ПЛАТА СВАКОМ ПРЕМА ЗАСЛУГАМА,
БОЖЈА МИЛОСТ ИЛ’ СМРТ У МУКАМА.
СПРЕМ’ТЕ СЕ СПРЕ’МТЕ
Тито Моша Јефто оџић… у исти ћошак … Одзвонило, па запјенили…
Profašista tije tata, pa je napravio profašistu, a profesor je pravi profesor.
I imaš obraza da se oglašavaš, apnuo si stan a prosipaš poštenje, kao da je narod slijep! Sram te bilo!
A ti si zlo ako ga ima lopovcino jedna dok je narod umirao od korone ti si punio džepove ološu