Da o problemima unutar vladajuće većine nema ni govora, tvrdi i šef poslaničkog kluba Nove, Dejan Đurović.
“I da postoji neko soliranje unutar parlamentarne većine ne bi dovelo do nekih tektonskih poremećaja. Prema tome, građani Crne Gore mogu da budu mirni po pitanju funkcionisanja i produktivnosti parlamentarne većine”, ističe Đurović.
Đurović poručuje i da je neupitna podrška predsjedniku Skupštine, ali i sporazumu sa Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
“Što se tiče podrške Mandiću, ona će biti i u procentu mnogo veća nego što je to bilo kada je bio izbor Mandića. Predsjednik parlamenta u ovom trenutku ima najveće povjerenje ne samo građana Crne Gore, nego i samog parlamenta. Takođe sam siguran da ne bi trebalo da bude uopšte nikakvih iznenanđenja kad je u pitanju sporazum sa Emiratima”, naglašava Đurović.

Bravo gospodine Đurović!
Ubiše se od ljubomore što presjednika skupštine primaju listom države EU i što reprezentuje CG dok je Dps sa prirepcima tema u EU po kriminalu i korupciji
Честитам Мандићу на мудрости у вођењу парламента, обманама боље рећи лаж,да је Мандић националиста,он штити свој народ ничим не умањује вредност осталих народа и њиховог националног идентитета.