Fudbaleri Rudara pobijedili su danas u Pljevljima ekipu Grblja 4:1, u utakmici 26. kola Druge crnogorske lige.

Domaći sastav, drugoplasirani na tabeli, do 13. pobjede vodili su Antonio Božinoski u 39, Vanja Vučićević u 43, Aleksandar Šofranac u 65. i Stefan Golubović u 79. minutu. Jedini pogodak za Grbalj postigao je Stefan Radojević u 66. minutu.

Ibar i Iskra igrali su u Rožajama 0:0, a pobjednika nije bilo ni u duelu Podgorice i Lovćena, koji je na DG areni završen 1:1.

Lovćen je poveo golom Balše Radovića u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena iz jedanaesterca. Cetinjskom timu u prvom poluvremenu dosuđen je još jedan jedanaesterac, ali ga nije iskoristio Boško Guzina u 26. minutu.

Nenad Adžibaba je odličnim udarcem u 53. minutu pogodio same rašlje za konačnih 1:1. Lovćen je tako nakon dva vezana meča zaustavljen, dok je domaćin stigao do prvog boda nakon dva poraza.

Mladost je juče savladala Kom 4:2, dok je Igalo bilo slobodno.

REZULTATI

Petak

Kom – Mladost lob.bet 2:4 (1:2)

Sili 36, Krivokapić 51 – Milić 35, Kocić 37, Jovanović 64, Vukčević 71

Subota

Rudar – Grbalj 4:1 (2:0)

Božinoski 39, Vučićević 43, Šofranac 65, Golubović 80 – Radojević 66

Podgorica – Lovćen 1:1 (0:1)

Adžibaba 53 – Radović 45+3p

Ibar – Iskra 0:0

Slobodno je Igalo

https://

Standings provided by Sofascore

 

Tagovi