Jedan navijač Budućnosti, ušao je na teren, u momentu kada su igrači Crvene Zvezde izlazili na parket. Kako se može vidjeti na snimku, on je pljuvao igrače gostujućeg tima, a da niko od policije ili organizatora nije reagovao na to. Ostaje da se vidi kako će reagovati nadležni, nakon ovog snimka, koji treba da brinu o regularnosti takmičenja.
Da li će čelnici @ABA_League posle večerašnjih događaja da suspenduju dvoranu Morača? pic.twitter.com/pw13mI5TXS
— Red Star Belgrade (@RSBForum) April 17, 2019
