Sekretar Vrhovnog državnog tužilaštva Nenad Neno Vujošević pobjegao je iz Crne Gore, saznaje Borba.

Prema našim saznanjima, on je krajem prošle nedjelje napustio Crnu Goru.

Njemu je, kako se osnovano sumnja, neko iz bezbjednosnih struktura pomogao da napusti državu.

Kako saznajemo, on je pobjegao iz Crne Gore nakon susreta sa Ivicom Stankovićem.

Vujošević je na snimku koji je objavio Duško Knežević potvrdio da je uzimao od njega novac za Ivicu Stankovića, šefa VDT-a.

U telefonskom razgovoru između Kneževića i Vujoševića, jasno se čuje da je nosio pare Stankoviću.

“Jesi li mu ti davao pare?”, pita Knežević Stankovića.

“A jesam, kako nijesam”, kaže Vujošević, koji moli Kneževića da ne objavljuje snimak koji ima.

Tagovi