Pripadnik “zagoričke grupe” Saša Klikovac ubijen je ispred kafane “Kod Crnogorca” u Zeti, potvrđeno je Borbi u policiji.

Ubistvo se dogodilo oko 10 časova, a nepoznati napadač je pobjegao sa lica mjesta. Sve se desilo u neposrednoj blizini porodične kuće Klikovca.

Napadač za kojim policija traga prišao je automobilu u koji je Klikovac ušao i u njega ispalio više hitaca.

Policije je blokirala sve prilaze Zeti, a uviđaj je u toku.

Klikovac se u policijskim evidencijama vodio kao bezbjednosno interesantno lice, hapšen je i osuđivan zbog droge, kao i zbog nedozvoljenog držanja oružja.

Vido­je Sta­ni­šić i Sa­ša Kli­ko­vac osu­đe­ni su 2015. na po go­di­nu da­na za­tvo­ra zbog po­ku­ša­ja iz­nu­de.

Takođe, osuđen je i na dvije godine i četiri mjesrca zatvora zbog pripadništva hakerskoj kriminalnoj grupi koja je skidala novac sa inostranih računa.

Klikovac je ranije osuđivan i zbog šverca narkotika.

Tagovi