Građani Nikšića samoinicijativno su izašli vozilima na ulice da proslave pobjedu na izborima 14.marta.
Bez stranačkih obilježja, ali sa trobojkama i državnom zastavom stotine automobila slilo se iz pravca Vidrovana i Župe nikšićke u gradske ulice i bulevare.

