Poslanik Demokrata Vladimir Martinović je na svom Tviter nalogu prokomentarisao poziv građana na vakcinaciju od strane bivšeg direktora Kliničkog centra Jevta Erakovića.
„Samo me zanima da li je u hotelu „Onogošt“ bilo prisutno čojstvo i razboritost kod funkcionera i aktivista DPS-a koji su se tamo okupljali uprkos mjerama?“, napisao je Martinović.
Samo me zanima da li je u hotelu "Onogošt" bilo prisutno čojstvo i razboritost kod funkcionera i aktivista DPS-a koji su se tamo okupljali uprkos mjerama?
— Vladimir Martinović (@VlaMartinovic) March 9, 2021
