Predsjednik Skupštine i lider Demokrata Aleksa Bečić pozvao je građane da „večerašnju pobjedu“ na lokalnim izborima u Nikšiću proslave isključivo mirno i dostojanstveno u svojim domaćinstvima.
-Građani u svojim kućama, a funkcioneri u partijskim prostorijama. Da pobijedi mir i nikšićko dostojanstvo-poručio je Bečić na Tviteru.
