Jedan od lidera Demokratskog fronta, predsjednik Nove srpske demokratije i šef Izbornog štaba koalicije „Za budućnost Nikšić“, Andrija Mandić, obratio se okupljenima ispred kancelarija te koalicije na „skveru“ gdje se nalazi veliki broj okupljenih građana.
On je građane pozvao da ne nasijedaju na provokacije, te da je „potreban samo mir i staloženost“.
