Nosilac liste Marko Kovačević kazao je da je ova pobjeda samo mali dio borbe koja se vodi protiv DPS-a 30 godina.
-Draga braćo i sestre, želim prvo da vam se zahvalim na podršci. Ali ovo je samo dio mozaika naše borbe koju smo vodili protiv DPs-a. Čast mi je što sam bio na čelu ove koalicije i ja se ovih ljudi nikad neću odreći. Oni su jezgro opozicione borbe- istakao je Kovaćević.
