Predsjednik NSD-a i jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić saopštio je da je posle 20 godina vlasti Mila Đukanović poražen u Nikšiću.
-To je velika pobjeda koja nadrasta sva očekivanja koju je imao DPS i ljudi iz organizovanog kriminala. Jer su vjerovali da će pobijediti. Možemo sa trećeplasiranom listom premijera Krivokapića i predsjednicima skupštine Alekse Bečića da formiramo lokalnu vlast- rekao je Mandić.
Istakao je da ne bježe od šire koalicije.
-Valjda su se stekli uslovi da naš mladi Marko bude gradonačelnik. I pored činjenice da su svi bili protiv nas, evo prilike da svaki građanin vidi koliko smo jaki- poručio je Mandić.
Kovačević i Mandić su pozvali pristalice da se raziđu i slave kućama.
