Piše: Petar Drašković

Zamislite premijera koji naziva “uhljebima” ljude koji su ga doveli i izglasali na to mjesto. Te stvari govori čovjek što nikada nije osjetio represiju i diskriminaciju koju je 30 godina doživljavao naš narod.

Bio je dio sistema i promijenio sve moguće opcije i kombinacije. Iznemogli opozicionari su mu “uhljebi”, a Milo “mudri političar”.  Izmišlja “okupaciju” Beograda, a čestita praznike Prištini.

Ovakve političke povraćke nije bilo od fenomena Pozitivne Crne Gore.

Tagovi