Hvala poslanicima iz Skupštine Crne Gore, na konstruktivnoj raspravi, nadam se da sam pojedincima riješio nedoumice u zakonitost postupka emisije. Poštovane su sve procedure i zakon, kazao je ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić, nakon održanog Skupštinskog odbora za ekonomiju, finansije i budžet.

“Imao sam mogućnost da biram između bankrota države i pravdanja poslanicima, jasno je šta sam odabrao”, poručio je Spajić.

Zatim je predočio scenario koji bi se dogodio da su utvrđene neregularnosti  sa njegove strane.

“Da je bilo neregularnosti i korupcije sa moje strane, međunarodni organi bi dosad raspisali crvenu potjernicu za mnom”, zaključio je Spajić na Twitter-u.

Tagovi