Koordinator DNP-a u Bijelom Polju i član GO DNP-a Crne Gore Radovan Rakočević oglasio se na svom Fejsbuk profilu povodom nezakonitog skupa u Bijelom Polju koji je planiran danas u 18 časova.
„Apelujem na svu braću i sestre iz Bijelog Polja da ne nasjedaju na provokacije koje ,,komite“ spremaju večeras (18 časova) u Bijelom Polju“ saopštio je Rakočević.
On je apelovao i pozvao pripadnike CB Bijelo Polje da obizbijede mir u ovom gradu od ekstrema koji se kriju iza crvene auto-kolone“!
„Crna Gora je oslobođena, a ubrzo će biti i Bijelo Polje! Mir, sloga, naša pobjeda“, poručio je Rakočević.
