Zahvaljujući našim sunarodnicima iz Srbije i Republike srpske, turistička sezona je spašena, to je na svom Twitter profilu napisao predsjednik NSD-a i jedan od lidera DF-a, Andrija MAndić.
On je dodao da su plaže pune sa stotinama hiljada Srba, a da je upravo DF učinio sve ključne korake ka uspjehu sezone.
„Zbog toga smo im iskazali poštovanje i javnu zahvalnost na putevima koji vode ka našem primorju“, zaključuje Mandić.
Zahvaljujući našim sunarodnicima iz Srbije i RS, turistička sezona u CG je spašena. Plaže su pune sa stotinama hiljada Srba. Upravo je DF učinio ove ključne korake ka uspjehu sezone. Zbog toga smo im iskazali poštovanje i javnu zahvalnost na putevima koji vode ka našem primorju. pic.twitter.com/NjDwBAVDev
— Andrija Mandić (@AndrijaMandicDF) August 11, 2021
