Zahvaljujući našim sunarodnicima iz Srbije i Republike srpske, turistička sezona je spašena, to je na svom Twitter profilu napisao predsjednik NSD-a i jedan od lidera DF-a, Andrija MAndić.

On je dodao da su plaže pune sa stotinama hiljada Srba, a da je upravo DF učinio sve ključne korake ka uspjehu sezone.

„Zbog toga smo im iskazali poštovanje i javnu zahvalnost na putevima koji vode ka našem primorju“, zaključuje Mandić.

Tagovi