U toku je sastanak u Ministarstvu ekonomskog razvoja (MER) a koji se tiče dalje sudbine Kombinata aluminijuma.

Na sastanku prisustvuje nekoliko ministara i direktori energetskih kompanija.

Sastanak je počeo u 18 časova, a na sastanku će se pregovarati o mogućnosti da država preuzme KAP.

Podsjećamo, danas se u medijima plasirala informacija da će direktor Uniproma Veselin Pejović razgovarati o potencijalnoj prodaji Kombinata aluminijuma Elektroprivredi Crne Gore.

Pejović je nedugo nakon toga ovu informaciju demantovao kazavši da ne razmišlja o prodaji Kombinata.

Uniprom je najavio plansko gašenje KAP-a od 15. decembra.

Tagovi