Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ambasadorima Kraljevine Norveške iz Beograda, Zagreba, Sarajeva i Prištine.
Razgovarali smo o svim regionalnim pitanjima, evropskom putu Srbije i daljem napretku srpske ekonomije – napisao je Vučić na Tviter nalogu.
Razgovarali smo o svim regionalnim pitanjima, evropskom putu Srbije i daljem napretku srpske ekonomije.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ambasadorima Kraljevine Norveške iz Beograda, Zagreba, Sarajeva i Prištine. pic.twitter.com/X5i7FxRBlz
— Aleksandar Vučić (@predsednikrs) February 7, 2022

Dalji ekonomski napredak je izuzetno vazan i zbog toga je jako bitan odnos sa ambasadorima Norveske.