Otišao je aktuelni šampion Srbije na gostovanje u Pančevo nakon remija u 175. večitom derbiju, u kome su u poslednjim minutima meča ostali bez sva tri boda, nakon što je Nemanja Nikolić bio precizan sa bele tačke. Nisu bili najsrećniji u taboru kluba iz Ljutice Bogdana što su „prosuli“ sva tri boda protiv ljutog rivala Partizana i u današnji duel ušli su maksimalno ozbiljno.
Međutim, imali su sreće Pančevci. Lopta pogađa štopera Zvezde Milosavljevića, koji se spetljao i prosledio je u gol.
Nije se dugo čekalo na odgovor crveno-belih, jer je upravo Luka Ilić doneo izjednačenje već u 18. minutu. U poslednjem minutu prvog dela Crvena zvezda stiže i do potpunog preokreta. Dobio je Elšnik loptu i iz prve uposlio Ivanića koji se nije našao u nedozvoljenoj poziciji, izašao ispred golmana Lukića i rutinski ga matirao. Tako smo na pauzu otišli sa prednošću gostiju od 2:1.
Konačan rezultat postavio je Nemanja Radonjić u poslednjem minutu meča, kada je izašao sam ispred gola gostiju, golman Lukića takođe nije bilo i sa raširenim rukama prosledio loptu u gol.
Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100€ bonusa + 50 spinova!
