Zvezda pala u Malagi: Jedan koš ih dijelio od pobjede

0

Još jedno evropsko gostovanje ostavilo je Crvenu zvezdu bez trijumfa. Ovo je ostavilo opor ukus, jer su se crveno-beli slomili prije početka utakmice u Malagi, a kasno paljenje ostavilo je samo veću gorčinu, jer je pobjeda bila nadohvat ruke uprkos priličnoj lošoj igri svih vodećih igrača. Unikaha je od dobijenog napravila veresiju i umalo prokockala 18 poena viška iz druge četvrtine, ali su igrači Crvene zvezde na kraju ipak ostali kratkih rukava – 79:74 (26:13, 25:24, 14:18, 14:19).

Utakmica je na momente neodoljivo podsjetila na onaj susret iz marta 2016. godine, kada je Crvena zvezda furioznom igrom u drugom poluvremenu nadoknadila 19 poena zaostatka i potpisala trijumf s mnogo autoriteta. Nije se dalo da crveno-beli i ove večeri urade nešto slično, ali su bili na samo jedan koš od preokreta u poslednjem minutu utakmice!