Iz zdravstvene ustanove MONTEFARM kazali su da će organizovati rad u toku praznika u apoteci Lješkopolje od sedam do 20 časova.
“Odluka je uslijedila nakon što su, iz Ministarstva zdravlja saopštili da će otvariti COVID stanicu u okviru Doma zdravlja Donja Gorica”, navodi se u saopštenju.
