U neposrednoj blizini skloništa za napuštene i izgubljene kućne ljubimce na Vrelima Ribničkim, započeta je izgradnja novog pansiona za pse, kapaciteta pet boksova, što je očigledno investicija „visokog prioriteta“ za građane Podgorice.
“Na ovom mjestu, naši sugrađani će imati mogućnost da privremeno ostave svog kućnog ljubimca, o kom bi brigu vodili zapošljeni u skloništu”, naveo je na svom Facebook profilu gradonačenik Ivan Vuković.

