Piše: Ivan Vukićević, državni sekretar u Ministarstvu Pravde

Velika je čast i zadovoljstvo biti „razriješen“ od strane DPS-a koji su građani razriješili, a naročito zbog činjenice što su poslanici ove partije ovim činom demantovali svog predsjednika partije, a da ni sami nisu svjesni toga

Drugima se vraćalo, kako su i radili. Sve su o sebi juče i noćas sami najbolje rekli, a građani će to znati da cijene.

Sad je konačno svima jasno zašto ministar Leposavić nije htio sam da podnese neprincipijelnu ostavku. Maske su pale.

Jedno znam, a to je da će ministru Leposaviću biti mnogo lakše poslije ovog čina. A svakako i meni i njegovom timu.

Hvala još jednom svim iskrenim ljudima!

 

Tagovi