Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu video-snimak sa snažnom porukom.
Ima nas dovoljno i dovoljno dece naše koja će nastaviti da grade Srbiju koja se neće stideti sebe i Srba koji se neće stideti svog imena i prezimena – istakao je predsednik i dodao:
– Živeće Srbija i živeće srpski narod!

ZDRAV NAM BIO PREDSJEDNICE ! ZIVJELA SRBIJA ! 💪🍀
Kakva misao,bravo usnija ovo cak ni osnovci ne bi bolje !
Bas si naprjedovao ,od nekog ko se divi Muratu.
@djujic. NAUCI DA PISES ,POSTO RAZMISLJATI NEMAS CIM ,DJUJICU !