Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa Miloradom Dodikom, srpskim članom Predsedništva BiH, Željkom Cvijanović, predsjednicom Republike Srpske i Radovanom Viškovićem, predsejdnikom Vlade Republike Srpske.

– Hvala rukovodstvu Republike Srpske i BiH na čestitkama! Imali smo dobar sastanak o ključnim pitanjima nastavka saradnje Republike Srbije i Republike Srpske – napisao je Vučić na Instagramu.

(Novosti online)

Tagovi