Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se sa Novakom Đokovićem na sajmu vina „Vinska vizija Otvorenog Balkana“.
– Probali smo danas razna vina, najbolja od najboljih! Nazdravili smo slozi, zajedništvu, sadašnjim i budućim projektima, budućnosti Balkana, bogatog i otvorenog za sve! A pozdravio sam se i sa našim šampionom, našim Novakom, najboljim na svetu – naveo je predsjednik.
Vučić se susreo sa Novakom koji je na sajmu sa ocem Srđanom i stricem Goranom.
– Da ih pobjeđuješ barem još pet godina. Hvala što si uvijek sa državom i što dobre ideje uvijek podržiš. Očekujem vas večeras na večeri u Predsjedništvu, tebe, oca i strica – poručio je predsjednik Đokoviću.
(Novosti online)
