Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je večeras nakon pobjedničke konvencije i Crnu Goru.

„Ne pamtim kad samo izgovorio riječi „Crna Gora“. Nisam izgovorio te dvije riječi 7 mjeseci. Pirčaju kako je napadam.  Ja ni ne znam šta se u Crnoj Gori dešava. Ne znam ni kad će nova vlada, niti ko će biti u njoj. Ako vam je lakše, razumijem da je nekima u regionu Srbija za sve kriva.“, kazao je Vučić.

Tagovi