Predsjednički kandidat SNS Aleksandar Vučić posjetio je danas Majur, Koceljevu i Vladimirce. On se tom prilikom osvrnuo na ukrajinsku krizu, i naglasio da Srbija mora sačuvati mir i stabilnost.
„Mi nećemo imati problem sa novcem ako sačuvamo mir i stabilnost. Tu stabilnost nećemo moći lako da sačuvamo, imajući u vidu pritiske i situaciju u svetu. Srbiji je potrebno da brine o svom interesu“, rekao je Vučić.
On kaže da je potrebno racionalno zaštiti Srbiju.
„Da ne ulazimo u sukobe. Nadam se da neće izbiti Treći svetski rat, ali i da dođe do toga, nadam se da nećemo mi biti u tome“, rekao je lider SNS.
Predsjednik SNS je rekao da je potrebna odgovornost i da je potrebno ići u budućnost, da bismo nastavili da gradimo zemlju.
„Potrebna nam je pristojna, normalna i racionalna Srbija“, rekao je Vučić

Jel te to Toni Bler savjetovao mafijasu !
JA SE TOPLO NADAM DA CE DOCI DO 3.SVJETSKOG RATA,JER JE OVAJ SVIJET ZATROVAN ZLOM.