Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom gostovanja u emisiji „Prva tema“ govorio i o prijetnjama bombom na letovima Beograd-Moskva.
– Na nos mi je izašao taj avion. Svakoga dana. A šta ako svakoga dana budemo morali da vraćamo taj jedan jedini avion od Subotice. To rade strane službe. I to uvijek rade sa teritorije Poljske i Ukrajine – kazao je Vučić.
Podsjećamo, već danima stižu lažne dojave o eksplozivnim napravama na letu Er Srbije od Beograda do Moskve.
Svaki put letovi su vraćani za Beograd, gdje su kontradiverzione ekipe pregledale letjelicu.

Pusti to ,no sto bi s onim silnim atentatima ?Zna li se sto ?
Strane službe nas stalno sputavaju i očekuju da se povučemo ali Srbija je samostalna stabilna i jaka zemlja i uz predsednika Vučića uvek ćemo napredovati.
Srbija je jako stabilna drzava koja se ne bavi tim stvarima.