Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je čestitku novoizabranom predsedniku Republike Albanije Bajramu Begaju, u kojoj se kaže:
„Čestitam Vam na izboru za predsednika Republike Albanije, uz želje da uspešno obavljate ovu odgovornu dužnost.
Uveren sam da ćemo da razvijamo dobre i prijateljske odnose i još bolju ekonomsku saradnju u brojnim oblastima, na dobrobit građana naših zemalja.
Takođe verujem da ćemo zajednički uspeti da razvijemo sve potencijale inicijative „Otvoreni Balkan“, čime ćemo umnogome unaprediti standarde u našem regionu.
Uz želje za uspeh u Vašem predsedničkom mandatu, primite, Ekselencijo, izraze mog dubokog uvažavanja“, navodi se u čestitki predsednika Vučića.
