Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, objavio je kratak snimak na svom Tviter nalogu, rekavši da je on bio ponosni predsjednik Srbije.
„Ja pozivam ljude da izađu na izbore. Meni neće niko biti kriv ako izgubimo. Zahvaliti se ljudima na ogromnoj časti, jer ja sam bio ponosni predsjednik Srbije, najponosniji. Ne postoji veća čast koju možete da imate. Borio sam se za našu zemlju, dao sam sve od sebe. U to nema sumnje. Da li sam griješio? Takođe nema sumnje. Borio sam se i živio svaki dan svog života za našu Srbiju i to je jedino što mogu da kažem“, kazao je Vučić.
Borio sam se i živeo sam svaki dan svog života za našu Srbiju. 🇷🇸🇷🇸🇷🇸 pic.twitter.com/fKR87KDC87
— Aleksandar Vučić (@avucic) March 31, 2022

Mafijaski diktatore idi se lijeci ,dosta je bilo 10 godina tvojih lazi.