Fidelity consulting je komentarisao na Fejsbuk nalogu potez Vlade da proda zemljište kod uvale Brdišta u Tivtu.
„Priznajemo, premijer je govorio istinu!“, naveli su oni.
„Obećao je da država neće prodati ni metar kvadratni državne zemlje i održao je obećanje!“, istakli su.
„Elem, država nije prodala metar nego, ni pet ni šest, čak osam hiljada metara kvadratnih!“, naglašavaju iz Fidelity consulting-a.
I to, kako ističu, ne bilo gdje već u neposrednom zaleđu uvale Brdišta u Tivtu, u blizini Ostrva cvijeća.
Riječ je, kako navode, o parcelama u jednom od najatraktivnijih još uvijek neizgrađenih djelova obale u Tivtu gdje je predviđena izgradnja hotelsko-turističkog naselja sa manjom marinom!
„Izgleda da su duhovi urbanizma ipak jači od semantike obećanja; a gdje ima duhova, možda ima i nekih procenata…“, zaključili su u objavi.
Tagovi