Odbornici Skupštine opštine (SO) Nikšić na današnjoj sjednici usvojili su predlog odluke da se najbolji teniser svijeta Novak Đoković proglasi počasnim građaninom grada pod Trebjesom.
Inicijativu da se to značajno priznanje Nikšića dodijeli Đokoviću nedavno je pokrenuo predsjednik Opštine Marko Kovačević, a potom je većinom glasova prihvatila Komisija za dodjelu javnog priznanja – počasni građanin.
Za ovaj predlog glasali su odbornici Demokratskog fronta, Demokratske Crne Gore i GP URA.
