Kimberli Van Der Bik odala je počast preminulom suprugu, glumcu Džejmsu Van Der Biku, povodom prvog Dana očeva nakon njegove smrti.

Četiri mjeseca nakon što je glumac iz serije “Dawson’s Creek” preminuo u 48. godini, Kimberli je na Instagramu podijelila emotivnu poruku i niz porodičnih fotografija na kojima je Džejms sa njihovom djecom.

“Nedostaješ mi toliko i danas razmišljam o tome koliko si bio nevjerovatan u svakom pogledu. A nekako, s druge strane? I dalje odgajaš našu djecu. Ti si pravo čudo”, napisala je.

Tokom braka, dobili su šestoro djece.

Glumac je preminuo u februaru nakon gotovo trogodišnje borbe sa kolorektalnim karcinomom. Njegova porodica od tada otvoreno govori o procesu tugovanja i načinima na koje čuvaju uspomenu na njega.

Njihova kćerka Emilija ranije je podijelila da svakodnevno razgovara sa ocem.

“Najvažnije kada neko premine jeste da razgovarate s njim i pokažete osjećanja. Ako vam nedostaje, možete da plačete i da razgovarate s njim. Ja svaki dan pričam sa svojim tatom. Kažem mu: ‘Zdravo, tata, nedostaješ mi i mnogo te volim. Nikada neću prestati da te volim’, a onda mu pričam kako mi je prošao dan i kako se osjećam”, ispričala je.

Dodala je da vjeruje da je njen otac i dalje čuje.

“Znam da me može čuti, iako ja ne mogu da čujem njega. Morate da ih osjećate u srcu, jer su oni u njemu. Posmatraju vas i uvijek će biti dio vas”, rekla je Emilija.

(CDM)

Tagovi