Podgorička saobraćajna policija je u toku noći u lokalnim akcijama uhapsila 18 osoba, saopštili su iz Uprave policije na mreži X.

Kako navode,  14 osoba je uhapšeno zbog prekoračenje brzine.

” Tri osobe su uhapšene zbog vožnje pod dejstvom droga”

Dodaju da je jedna osoba uhapšena zbog vožnje u akoholisanom stanju.

“Podnijeto je 20 prekršajnih prijava. Izdata su 33 prekršajna naloga”, zaključuje se u saopštenju.

(CDM)

Tagovi